VÍTÁME VÁS NA STRÁNKÁCH HOTELU BELLEVUE

Nabízíme Vám ubytování včetně možnosti celodenního stravování v naši restauraci. U nás najdete kvalitní hotelové služby za rozumné ceny. Tak neváhejte, ubytujte se u nás nebo jen navštivte naši restauraci. Dobrou chuť a příjemný pobyt Vám přeje kolektiv pracovníků Hotelu Bellevue. Těšíme se na Vaši návštěvu.

TURISTIKA A KAM NA VÝLET

Hotel Bellevue se nachází v samostatném srdci národního parku České Švýcarsko. Je umístěn na mírné vyvýšenině nad obcí Jetřichovice.

Jetřichovice jsou jedním z výchozích bodů turistických cest v národním parku. Odsud se dostanete do překrásných skalních labyrintů s jedinečnými přírodními výtvory, jako jsou například světoznámá Pravčická brána, skalní hrad Šaunštejn, Vilemínina stěna, Mariina skála a Ostroh s vyhlídkovými chatkami i mnoho dalších kouzelných míst.

Tyto přírodní krásy vytvořily z krajiny v okolí Jetřichovic vyhledávané místo, kde se můžete obdivovat i charakteristické lidové architektuře. Vyhledávanými místy jsou také památky jako Dolský mlýn, místo které láká nejen filmaře (Pyšná princezna, Peklo s princeznou, ….) nebo chaty na Tokáňi.

Nezapomenutelný zážitek ve Vás jistě zanechá také projížďka na lodičkách známou Tichou a Divokou soutěskou na řece Kamenici.

Okolí je ideální pro vyznavače pěší turistiky i pro milovníky jízdy na kole. V zimě při dobrých sněhových podmínkách se můžete vydat do okolí na běžkách. Možnost sjezdového lyžování  v nedalekém Dolním Podluží.

I to je jedním s důvodů proč k nám přijet. A jak se k nám dostanete?